SofLens for Astigmatism

 • (Yorum Yap)
 • Soflens Toric kontakt lensleri, yüksek kullanım rahatlığına sahip hidrojel aylık lenslerdir. Bausch & Lomb lenslerin iyi bilinen ve yüksek konforunu sunar.Astigmatik göz bozukluklarında kullanılır.
 • Marka: Bausch + Lomb
 • %36indirim
  860,00 TL
  547,74 TL
  KARGO BEDAVA
ADET * DIA * BC * SPH * CYL(Astigmat) * AKS *
 • REÇETE YÜKLE
  Lütfen Reçete Yükleyiniz
WHATSAPP
Ücretsiz Kargo
Her Siparişe İndirimli Solüsyon!
150 TL ve Üzeri Vade Farksız 3 Taksit
Kapıda Ödeme
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
SofLens for Astigmatism
Bausch & Lomb'un Astigmatizm için Soflens Toric kontakt lensleri, yüksek kullanım rahatlığına sahip hidrojel aylık lenslerdir. Lensler, astigmatı olan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır.

Astigmatizm için Soflens Toric, torik hidrojel aylık lensdir. Yumuşak lensler, silindirik / torik sapmayı düzeltir. Hidrojel malzeme kir tutmaz ve en üst düzeyde kullanım rahatlığı sunar. Lens tasarımı, lenslerde protein birikimini ve kiri önler. Lensler, Bausch & Lomb lenslerin iyi bilinen ve yüksek konforunu sunar ve bu nedenle net ve keskin görme için günlük kullanım için son derece uygundur .
 

Ana özellikler ve faydaları;

 
 • Torik kontakt lensler, Lo-Torque tasarımıyla geliştirilmiştir. Bu tasarım, lensin hızlı bir şekilde orijinal konumuna geri dönmesini sağlar, böylece rahatsız veya bulanık görme sorunu yaşamazsınız.
 • Lensin ayarlanması çok kolaydır ve geniş bir ayar aralığı için silendirik derecelerde geniş bir güç aralığına sahiptir. Soflens'in torik lensleriyle her gün net görmenin keyfini çıkarabilirsiniz .
 
Lens Tipi: Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli: Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği: 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği: %66
BC: 8.50 mm
DIA: 14.50 mm
Lens Materyali: Alphafilcon A
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t): 16 at 
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
Yükleniyor...