Proclear

 • (Yorum Yap)
 • Kuru gözlerdeki problemlerle mücadele etmek için özel olarak geliştirilmiştir.Miyop ve hipermetrop göz bozukluklarında günlük kullanımlı aylık kontakt lenslerdir.
 • Marka: Cooper Vision
 • %23indirim
  750,00 TL
  575,00 TL
  KARGO BEDAVA
ADET * DIA * BC... * SPH *
 • REÇETE YÜKLE *
  Lütfen Reçete Resminizi Yükleyiniz
WHATSAPP
300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Her Siparişe İndirimli Solüsyon!
500 TL ve Üzeri Vade Farksız Taksit
Kapıda Ödeme
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
PROCLEAR
Coopervision'ın Proclear aylık lensleri, hızlı kuru göz sorunu yaşayan kişiler için özel olarak geliştirilmiş kontakt lenslerdir. PC Teknolojisinin yardımıyla kontakt lens,% 96 hidrasyon ile 12 saate kadar nihai kullanım rahatlığı sağlar. 
Proclear kontakt lensler, iyi ve güvenilir bir görüş sağlayan hidrojelden yapılmıştır. Bu küresel aylık lenslerle gün boyu nemli ve sulu gözlere sahip olursunuz. Özellikle % 62'ye kadar su içeriğine sahip bileşen Omafilcon B, lensi çok ince ve rahat hale getirir. Bu şekilde kontakt lenslerinizi zevkle takabilirsiniz.

Ana özellikler ve faydalar
 
 • Proclear lensler, kuru gözlerdeki problemlerle mücadele etmek için özel olarak geliştirilmiştir. Omafilcon B bileşenine sahip benzersiz PC uyumlu malzeme gözyaşı sıvısını uzun süre tutar, çok iyi oksijen geçirgenliği sağlar ve gözlerinizi dehidrasyona ve kuru gözlere karşı korur. Lenslerin kurumaya karşı doğal bir direnci bile vardır .
 • Bu yenilikçi teknolojiyi kullanan Proclear lensler çok rahattır ve ABD FDA'nın aşağıdaki iddiayı kullanmasına izin verilen tek kontakt lenslerdir: “hafif rahatsızlık veya kuru gözlere bağlı semptomlar yaşayan kontakt lens kullanıcılarına daha fazla kullanım konforu sağlayabilir."
 • Aylık lensler arka arkaya 30 gün boyunca takılabilir . Uyumadan önce her gün temizlemeniz önemlidir. Ayın sonunda onları yeni bir setle değiştirirsiniz.
 
Lens Tipi: Aylık Hidrojel Sferik lens
Kullanım Şekli: Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği: 6’lı Blister Ambalaj
Su İçeriği: %62
BC: 8.6 mm
DIA: 14.2 mm
Lens Materyali: Materyal omafilcon A
Oksijen Geçirgenliği (Dk): 27
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t):  42
Görünürlük Rengi (tint): Açık Mavi

 
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
Yükleniyor...