Biofinity

 • (2)
  (Yorum Yap)
 • %48 su içeriği ve yeni jenerasyon aquaform silikon hidrojel materyale sahip bir lenstir.Düşük elastikiyet modülüsü ile bol oksijen geçirir.Günlük veya 29 güne kadar gözde kalabilen bu lensler miyop ve hipermetrop hastalar için üretilmiştir.
 • Marka: Cooper Vision
 • %37indirim
  770,00 TL
  484,50 TL
  KARGO BEDAVA
ADET * DIA... * BC... * SPH *
 • REÇETE YÜKLE
  Lütfen Reçete Yükleyiniz
WHATSAPP
Ücretsiz Kargo
Her Siparişe İndirimli Solüsyon!
150 TL ve Üzeri Vade Farksız 3 Taksit
Kapıda Ödeme
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Biofinity
CooperVision Biofinity lensleri yüksek kaliteli yumuşak kontakt lenslerdir. Lensler ay boyunca üstün kullanım rahatlığı sunar.

Biofinity son derece rahat kontakt lenslerdir. Silikon hidrojel malzeme sayesinde lensler yüksek oksijen geçirgenliğine sahiptir . Lensler o kadar rahat ki taktığınızı fark etmeyeceksiniz. Her gün gün boyu taze ve sağlıklı gözleriniz olacaktır.
 

Ana özellikler ve faydaları;

 • Biofinity kontakt lensleri, yoğun programı olan lens kullanıcıları için uygundur . Lensler, tüm gün boyunca otuz güne kadar üstün kullanım rahatlığı sunar.
 • Kontakt lensler , göze bol miktarda oksijenin geçmesine ve gözünüzün nefes almasına izin veren özel Aquaform teknolojisi ile geliştirilmiştir . Doğal olarak hidrofilik lens nemi tutar ve kuruluğu önler. Bu muhtemelen göz damlası ihtiyacını ortadan kaldıracaktır.
 • Lensin şekli en uygun şekilde yuvarlatılmıştır , bu nedenle taktığınızı fark etmeyeceksiniz. Lens ayrıca çok yumuşak ve esnektir.
Optimum oksijen geçirgenliği sayesinde , Biofinity lensler bir hafta boyunca sürekli olarak takılı kalabilir. Bu kullanım şeklinin size uygun olup olmadığını her zaman önceden göz uzmanınıza danışın.

 
Lens Tipi: Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli: Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği: 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği: %48 (Gece gözde kalabilen lensler arasında en yüksek su içeriğine sahip ürün)
BC: 8.60 mm
DIA: 14.00mm
Lens Materyali: Comfilcon A
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t):  160


 
5.0
2 Yorum


Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
Yükleniyor...