Biofinity

 • (2)
  (Yorum Yap)
 • %48 su içeriği ve yeni jenerasyon aquaform silikon hidrojel materyale sahip bir lenstir.Düşük elastikiyet modülüsü ile bol oksijen geçirir.Günlük veya 29 güne kadar gözde kalabilen bu lensler miyop ve hipermetrop hastalar için üretilmiştir.
 • Marka: Cooper Vision
 • %27indirim
  550,00 TL
  400,00 TL
ADET * DIA... * BC... * SPH *
 • REÇETE YÜKLE *
  Lütfen Reçete Yükleyiniz
WHATSAPP
Ücretsiz Kargo
Her Siparişe İndirimli Solüsyon!
150 TL ve Üzeri Vade Farksız 3 Taksit
Kapıda Ödeme
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Biofinity
CooperVision Biofinity lensleri yüksek kaliteli yumuşak kontakt lenslerdir. Lensler ay boyunca üstün kullanım rahatlığı sunar.

Biofinity son derece rahat kontakt lenslerdir. Silikon hidrojel malzeme sayesinde lensler yüksek oksijen geçirgenliğine sahiptir . Lensler o kadar rahat ki taktığınızı fark etmeyeceksiniz. Her gün gün boyu taze ve sağlıklı gözleriniz olacaktır.
 

Ana özellikler ve faydaları;

 • Biofinity kontakt lensleri, yoğun programı olan lens kullanıcıları için uygundur . Lensler, tüm gün boyunca otuz güne kadar üstün kullanım rahatlığı sunar.
 • Kontakt lensler , göze bol miktarda oksijenin geçmesine ve gözünüzün nefes almasına izin veren özel Aquaform teknolojisi ile geliştirilmiştir . Doğal olarak hidrofilik lens nemi tutar ve kuruluğu önler. Bu muhtemelen göz damlası ihtiyacını ortadan kaldıracaktır.
 • Lensin şekli en uygun şekilde yuvarlatılmıştır , bu nedenle taktığınızı fark etmeyeceksiniz. Lens ayrıca çok yumuşak ve esnektir.
Optimum oksijen geçirgenliği sayesinde , Biofinity lensler bir hafta boyunca sürekli olarak takılı kalabilir. Bu kullanım şeklinin size uygun olup olmadığını her zaman önceden göz uzmanınıza danışın.

 
Lens Tipi: Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli: Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği: 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği: %48 (Gece gözde kalabilen lensler arasında en yüksek su içeriğine sahip ürün)
BC: 8.60 mm
DIA: 14.00mm
Lens Materyali: Comfilcon A
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t):  160


 
özgür13.03.2021 21:44
Lensim Burada üzerinden Biofinity lens siparişi verdim ertesi gün teslim edildi ve ayrıca Whatsup üzerinden reçete teyidi aldılar işlerini çok iyi yaptıkları belli küçük bir hediye de göndermişler 6 yaşında oğlum çok mutlu oldu yolunuz açık olsun çok teşekkür ederim
özgür13.03.2021 21:38
Lensim siparişin ertesi günü küçük bir hediye ile geldi küçük şeyler büyük mutluluklar yaratır yolları açık olsun bu jestleri için tekrar teşekkürler
Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
Yükleniyor...