Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism

 • (6)
  (Yorum Yap)
 • Silikon hidrojel materyalden üretilmiştir.Diğer hidrojellerden 7 kat daha fazla hava geçirgendir.Moisture matrix teknolojisi sayesinde su tutar. Aylık kullanım için astigmat göz bozukluklarında kullanılır.
 • Marka: Alcon
 • 950,00 TL
  KARGO BEDAVA
ADET * DIA * BC * SPH * CYL(Astigmat) * AKS *
 • REÇETE YÜKLE *
  Lütfen Reçete Resminizi Yükleyiniz
WHATSAPP
300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Her Siparişe İndirimli Solüsyon!
500 TL ve Üzeri Vade Farksız Taksit
Kapıda Ödeme
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Air Optix Plus HydraGlyde® for Astigmatism

Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri, Alcon tarafından üretilen çok rahat aylık lenslerdir. Aylık torik lensler, astigmatı olan kişilere keskin görüş sağlar. Lenslerin yapıldığı nefes alabilen malzeme ve iki benzersiz teknolojinin kullanılması sayesinde, lensler size nihai kullanım rahatlığı da sunar.

 

Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism kontakt lensleri, göz kuruluğundan muzdarip insanlar için idealdir. İki benzersiz teknolojinin kombinasyonu sayesinde, yüksek kullanım rahatlığı ve keskin görmenin keyfini çıkarabilirsiniz. SmartShield® Teknolojisi, kir ve bakterilere karşı koruma sağlar. Bu şekilde lenslerinizi bir ay temiz tutarsınız. HydraGlyde® Nem Matrisi, gün boyunca gözlerinizin nemli kalmasını sağlar. Bu, gözlerinizi taze ve sağlıklı tutar.

Ana özellikler ve faydaları

 
 • Bu torik aylık lensler, astigmatı olan kişilere keskin bir görüş sağlar. Yumuşak aylık lensler, arka arkaya 30 gün boyunca takılabilir. Ayın sonunda onları yeni bir setle değiştirirsiniz.
 • SmartShield® Teknolojisi sayesinde gözleriniz ay boyunca kire, proteinlere ve bakterilere karşı korunur . Bu şekilde keskin ve net görmenin keyfini çıkarmaya ve gözlerinizi taze ve sağlıklı tutmaya devam edersiniz.
 • Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism lensler ayrıca size mükemmel bir kullanım rahatlığı sunar . Lenslerin tasarımı HydraGlyde® Nem Matrisine dayandığından, gözleriniz gün boyu nemli kalır. Bu şekilde, kuru veya tahriş olmuş gözlerden muzdarip olmazsınız.
 
Lens Tipi: Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli: Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği: 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği: %33
BC: 8.70 mm
DIA: 14.50 mm
Lens Materyali: Lotrafilcon B
Oksijen Geçirgenliği (Dk): 108
5.0
6 Yorum


Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
Yükleniyor...