Acuvue OASYS for ASTIGMATISM

 • (10)
  (Yorum Yap)
 • Sıradışı stabilizasyon dizaynı (ASD) teknolojisi sayesinde tüm aktivitelerde doğru konumlamayla net ve konforlu bir kullanım sağlar.Hydraclare Plus 3 teknolojisi pürüzsüz ve ıslak olmasını sağlar. Astigmatlı göz bozuklukları için üretilmiştir.
 • Marka: Johnson & Johnson
 • %41indirim
  1.600,00 TL
  950,00 TL
  KARGO BEDAVA
ADET * DIA * BC... * SPH * CYL(Astigmat) * AKS *
 • REÇETE YÜKLE *
  Lütfen Reçete Resminizi Yükleyiniz
WHATSAPP
300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Her Siparişe İndirimli Solüsyon!
500 TL ve Üzeri Vade Farksız Taksit
Kapıda Ödeme
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Acuvue OASYS for ASTIGMATISM
Johnson & Johnson'ın Astigmatizma için Acuvue Oasys lensleri, astigmatı olan kişiler için özel olarak geliştirilmiştir. Lenste, en üst düzeyde kullanım rahatlığı sağlayan iki benzersiz teknik bir araya getirilmiştir. Oksijen geçirgenliğinin yüksek olmasından dolayı lensler ekrana çok bakan veya kuru havanın olduğu bir ortamda kalan kişiler için çok uygundur. Lens ayrıca gözlerinizi zararlı UV ışınlarından koruyan 1. sınıf bir UV filtresi içerir.

Hızlandırılmış Stabilizasyon Tasarımı (ASD) teknolojisi net ve istikrarlı bir görüş sağlar ve Hydraclear Plus teknolojisi gün boyunca en üst düzeyde kullanım rahatlığı sağlar. % 98'e varan yüksek oksijen geçirgenliği, göz kuruluğu veya yorgunluk çekmemenizi sağlar. Lensler gündüz 2 hafta takılabilecek veya 1 hafta gece gündüz kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir.
 

Ana özellikler ve faydaları;

 • Acuvue Oasys for Astigmatism, astigmatı olan kişiler için özel olarak geliştirilmiş torik lenslerdir. Lensler, silindirik sapmayı düzeltmek için yapılmıştır.
 • Acuvue Oasys for Astigmatism'in tasarımı sayesinde, lensler gün boyu doğru yerde kalır. Başınızı veya gözlerinizi hareket ettirdiğinizde bile. Hydraclear Plus teknolojisi sayesinde artık kuru veya tahriş olmuş gözlerden rahatsız olmayacaksınız. Bu, gün boyu üstün kullanım rahatlığının keyfini çıkarmanızı sağlar.
 • Acuvue Oasys lensleri iki haftalık kontakt lenslerdir. Ayrıca lensleri 1 hafta, gece ve gündüz devamlı takıp sonra atabilirsiniz.
 
Lens Tipi: Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli: Günlük kullanımda 15 gün, gece gündüz kullanımda ise 6 gece 7 gün
Ambalaj İçeriği: 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği: %38
BC: 8.60 mm
DIA: 14.50 mm
Lens Materyali: Senofilcon A
Oksijen Geçirgenliği (Dk): % 98 
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t): 129.3 x 10-9
Görünürlük Rengi (tint): Var
4.8
10 Yorum


Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
Yükleniyor...