Hakkımızda

Aydın Optik firması 2012 yılından itibaren optik sektöründe öncü kuruluşlardan biri olarak yer almaktayız. Aynı heyecanımızı ve enerjimizi digital ortamda da sizlerle  paylaşmak için www.lensimburada.com markası olarak hizmetinizde olacağız.Lensimburada.com müşteri odaklı hizmet anlayışı, yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Tüm ürünlerimiz %100 orijinal olup,ana dağıtıcı firmaların garantisi altındadır.Bütün ürünlerimizin barkodlarıyla “Ürün Takip Sistemi(ÜTS)” internet sayfası https://utsuygulama.saglik.gov.tr/UTS/ adresinden orjinalliğini sorgulatabilirsiniz.

Lensimburada.com da kontakt lens reçetenizle beraber satışa sunduğumuz tüm  lenslerin fiyatları,ürün içerikleri ve teknik özellikleri hakkında doğru ve güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.
Lenslerinizle ilgili sorunlarınızı uzman kadromuzla her zaman çözüme ulaştırmaya niyetliyiz.

Amacımız, online satış sektörünün sunabileceği tüm imkanları müşterilerine sunmak olacaktır.

Lensimburada.com  sitesi üzerinden kredi kartı, kapıda ödeme, banka havalesi ile alışveriş imkanının yanı sıra tüm ürünlerde  ücretsiz kargo gönderimi ve tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit imkanı da sunulmaktadır.Siparişlerinizde her zaman ücretsiz solüsyon hediyeleri,indirimli solüsyon teklifleri ve kampanyalı çoklu alımlarla karşılaşabilirsiniz.

Bir tık uzağınızda olan lensimburada.com her zaman güvenli ve her zaman sağlıklı.
 
Yükleniyor...