Biofinity Toric

 • (2)
  (Yorum Yap)
 • %48 su içeriği vardır.Yeni nesil silikon hidrojel lensler düşük modülüs sayesinde çok rahat bir kullanım sağlar.Günlük veya 6 güne kadar gözde kalabilen aylık kullanımlı lenstir.Astigmat göz bozuklukları için uygundur.
 • Marka: Cooper Vision
 • %22indirim
  625,00 TL
  490,00 TL
ADET * DIA * BC * SPH * CYL(Astigmat) * AKS *
 • REÇETE YÜKLE *
  Lütfen Reçete Yükleyiniz
WHATSAPP
Ücretsiz Kargo
Her Siparişe İndirimli Solüsyon!
150 TL ve Üzeri Vade Farksız 3 Taksit
Kapıda Ödeme
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Biofinity Toric
CooperVision Biofinity Toric, astigmatı olan kişiler için geliştirilmiştir. Lensler, silindirik / torik sapmayı düzeltir ve bunu nihai kullanım rahatlığı ile birleştirir. Silikon hidrojel lensler, sulu gözler sağlar ve yüksek oranda oksijen geçirgendir. Astigmatı olan kişiler için sağlıklı ve konforlu bir seçim.

Biofinity Torik kontakt lensler, astigmatı olan lens kullanıcıları için özel olarak optimize edilmiştir. Özel lens tasarımı , lenslerin sabit, hassas ve göz üzerinde rahat olmasını sağlamak için optimize edilmiş lens geometrisi kullanır .
 

Ana özellikler ve faydaları;

 • Özel Aquaform teknolojisi ve silikon hidrojel malzemesi sayesinde, torik Biofinity lensler gözlere çok fazla oksijen girmesine izin verir. Örneğin, gözlük camı, gözleriniz için sağlıklı olan rahat bir lens ile birlikte mükemmel bir görme sunar.
 • Tek kullanımlık yumuşak lenslerin yalnızca ayda bir değiştirilmesi gerekir. Yine de, lensler ay boyunca üstün kullanım rahatlığı sunar.
 • Biofinity Torik, doğal nem çekme kapasitesine sahiptir. Bu, göz damlası kullanımını gereksiz kılar.
 
Lens Tipi: Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli: Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği: 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği: %48
BC: 8.70 mm
DIA: 14.50 mm
Lens Materyali: Comfilcon A (Aquaform)
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t): 116
Burak Ekim12.10.2022 08:46
Yıllardır memnun kalarak kullandığım Biofinity Toric lenslerimi, fiyatının diğer sitelere göre en uygun olması dolayısıyla ilk defa tanıştığım Lensimburada.com'dan sipariş ettim. Gerek sipariş bildirimi, takip süreci ve siparişin en hızlı şekilde ulaştırılmasından ötürü çok memnun kaldım. Üstelik Renu 100 ml seyahat boy lens solüsyonunu 10 TL ek farkla kampanya yapmış olmaları ayrı güzeldi. Ürün paketlenmesi de çok başarılı ve titizdi. Kutlarım. Uzun yıllar çalışmak ümidiyle.
ENSAR02.08.2021 16:14
ürünü 15 gün kadar kullandım, takiben batmalar başladı. ilk taktıgımda da ufak ufak batmalar yapıyordu zaten. ayrıca, lensin tersini-düzünü anlamak gercekten cok zor. tekrar AirOptix'e döndüm. sanırım bir daha da değişmeyecegim :) bu değişim sürecinde LensimBurada.com'un desteğine ve hızlı alakasına teşekkür ediyorum.
ENSAR14.07.2021 11:21
Air Optix kullanıcısıyım. Biofinity'yi ilk kez deneyecegim. deneyimleme sonrası yorum yazacagim ürün için. ancak, LensimBurada.com için yorumu tehir etmek istemedim. sipariş sürecindeki alakadan, sonrasındaki desteğe, kargolamada vaadettikleri süreye riayete kadar başarılı oldular. ÜTS üzerinden ürünü de sorguladım, güvenli. bu konuda da başarılı oldular. ürün SKT degerleri de uygun. özet; oldukça başarılılar. (8 yıllık LensMarket.com müşterisinin yorumları bunlar, dikkate aliniz.)
Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
Yükleniyor...