PureVision 2 HD for Astigmatism 4'lü Set + Solüsyon Hediye

DIA * BC * Sph * CYL(Astigmat) * AKS * Adet
2 kutu
2 kutu
  • REÇETE YÜKLE *
    Lütfen Reçete Resminizi Yükleyiniz
WHATSAPP
300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Her Siparişe İndirimli Solüsyon!
500 TL ve Üzeri Vade Farksız Taksit
Kapıda Ödeme
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Purevision 2 HD for Astigmatism
Bausch & Lomb'un astigmatizm için ürettiği Purevision2 HD for astigmatizm lensleri, sürekli olarak net ve keskin görüş için rahat aylık kontakt lenslerdir. Astigmatı olan kişiler için tasarlanmıştır.

Purevision 2 HD lensler, silikon hidrojel malzemeden yapılmıştır ve yüksek oksijen geçirgenliğine sahiptir , bu da onları gün boyu taze ve rahat bir şekilde göz üzerinde bırakır. İnce tasarım ekstra rahatlık sağlar. Küresel sapma azalır, böylece zayıf aydınlatma koşullarında bile her zaman keskin görüş elde edersiniz.


 

Ana özellikler ve faydalar

 
  • Purevision 2 astigmatizm için kullanılan üç teknik, optimum görmenin keyfini çıkarmanızı sağlar. (1) Yüksek Çözünürlüklü Sistem net bir görüntü sağlar. (2) Otomatik Hizalama tasarımı , lensin mükemmel sabit stabilitesini sağlar ve (3) ComfortMoist Teknolojisi , lensin gün boyu taze ve nemli hissedilmesini sağlar. Lens yüzeyi, optimum ıslatmayı sağlar ve lens üzerinde kir birikimini azaltır.
  • Purevision 2 HD kontakt lensler, parlamayı ve ışık yansımalarını azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır. Lensler, renkleri ve kontrastları daha iyi algılamanızı sağlar. Özellikle zayıf ışık koşullarında lensler görme açısından diğer lenslerden biraz daha öne çıkıyor.
 
Lens Tipi: Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli: Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği: 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği: 36 %
BC: 8.90 mm
DIA: 14.5 mm
Lens Materyali: Balafilcon A. %64
Oksijen Geçirgenliği (Dk): 91

 
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
Yükleniyor...