Biofinity Multifocal

 • (1)
  (Yorum Yap)
 • Biofinity silikon hidrojel malzemeyle Aquaform teknolojisini bir arada kullanarak nemli ve rahat kullanım sağlar. Günlük ve ya 6 güne kadar çıkarmadan kullanılabilir.Çok odaklı presbiopi göz bozuklukları içindir.
 • Marka: Cooper Vision
 • %27indirim
  2.000,00 TL
  1.451,00 TL
  KARGO BEDAVA
ADET * DIA... * BC... * SPH * ADD *
 • REÇETE YÜKLE *
  Lütfen Reçete Resminizi Yükleyiniz
WHATSAPP
300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Her Siparişe İndirimli Solüsyon!
500 TL ve Üzeri Vade Farksız Taksit
Kapıda Ödeme
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Biofinity Multifocal
CooperVision Biofinity Multifocal aylık lensler, taktığınızı neredeyse hiç fark etmediğiniz yumuşak kontakt lenslerdir. Optimum oksijen geçirgenliği nedeniyle bu lensler çok rahattır. Öte yandan lensler de çok fazla nem tutar. Bu lenslerle artık okuma gözlüğü kullanmak zorunda değilsiniz çünkü lensler sayesinde birden çok mesafeden iyi görebilirsiniz.

Bu Biofinity Multifocal , presbiyopi olarak da bilinen yaşa bağlı yakını görme bozukluğu olan kişiler için mükemmel kontakt lenslerdir. Bu şekilde gözlüklerinizi evde bırakabilir ve yine de hem uzaktan hem de yakından her mesafeden net bir şekilde görebilirsiniz. Lenslerin özel tasarımı sayesinde hem miyopi hem de hipermetropi aynı anda düzeltilebilmektedir. Bu lensler aynı zamanda optimum konfor için tasarlanmıştır.
 

Ana özellikler ve faydaları;

 • Bu lenslerle her mesafeden jilet keskinliğinde görebilirsiniz . Hem miyopi hem de hipermetropiyi düzelterek gözlüklü okuma ihtiyacını ortadan kaldırırlar.
 • Aquaform Teknolojisine sahip Biofinity kontakt lensleri çok fazla nem tutar. Bu nedenle, gün boyu sulu ve taze gözlere sahip olacaksınız . Ayrıca lenslerinizi rahat takmak için fazladan göz damlası kullanmaya da gerek kalmadı.
 • Bunlar nefes alan lenslerdir. Bunun nedeni silikon hidrojel malzemesidir. Bu malzeme gözlere çok fazla oksijen geçmesini sağlar.
 
Lens Tipi: Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli: Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği: 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği: %48
BC: 8.60 mm
DIA: 14.00 mm
Lens Materyali: comfilcon A
Oksijen Geçirgenliği (Dk): 128
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t): 160
Görünürlük Rengi (tint): Sofblue®
5.0
1 Yorum


Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
Yükleniyor...