Air Optix for Astigmatism

 • (Yorum Yap)
 • Airoptix aqua ile aynı materyelden üretilmiştir.7 kat daha fazla Oksijen geçirgenliği vardır. Günlük kullanılabildiği gibi doktorunuz önerirse 6-7 gün boyunca gözde kalabilir.Astigmatlı Gözler için tasarlanmıştır.
 • Marka: Alcon
 • %13indirim
  320,00 TL
  279,90 TL
  KARGO BEDAVA
ADET * DIA * BC * SPH * CYL(Astigmat)... * AKS... *
 • REÇETE YÜKLE *
  Lütfen Reçete Yükleyiniz
WHATSAPP
Ücretsiz Kargo
Her Siparişe İndirimli Solüsyon!
150 TL ve Üzeri Vade Farksız 3 Taksit
Kapıda Ödeme
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Air Optix for AstigmatismAlcon'un Air Optix for Astigmatism lensleri, gün boyu gözlerinizi nemli tutan silikon hidrojel lenslerdir. Lens, astigmat hastaları için özel olarak geliştirilmiştir.
Air Optix Astigmatism kontakt lensleri, gün boyu sağlıklı ve doğal bir his ve rahatlık isteyen astigmatlı kontakt lens kullanıcıları için tasarlanmıştır. Bu lensler göze çok fazla oksijen girmesine izin verir. Alcon kontakt lenslerinin iyi bilinen konforu ile birlikte, bunlar astigmattan muzdarip insanlar için mükemmel lens tercihleridir. Air Optix for Astigmatism aylık torik lensleri silindirik sapmayı düzeltir. Ağırlıklı tabanı sayesinde lens kendini hızlı ve kolay bir şekilde doğru yere yerleştirir.

Ana özellikler ve faydaları

 • Torik lensler benzersiz bir kalıcı plazma yüzey teknolojisine sahiptir . Sonuç mükemmel sulu gözlerdir. Ayrıca protein birikintilerinin ve kirin lense yapışmasını engeller.
 • Air Optix Astigmatism kontakt lensleri  çok yüksek oksijen geçirgenliğine sahiptir (silikon hidrojel lensler, geleneksel hidrojel lenslere göre 5 kat daha fazla oksijene izin verir). Bu, taze ve sağlıklı gözlerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Kuru ve tahriş olmuş gözler, lenslerle geçmişte kaldı.
 • Benzersiz Precision Balance 8/4 tasarımı, mükemmel konfor sağlarken sürekli olarak net ve keskin bir görüş için olağanüstü stabilite, tutarlı dönüş ve uyum sağlar.
 
Lens Tipi: Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli: Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği: 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği: %33
BC: 8.70 mm
DIA: 14.50 mm
Lens Materyali: Lotrafilcon B
Oksijen Geçirgenliği (Dk): 110
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t): 108 
Görünürlük Rengi (tint): Var
Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
Yükleniyor...