Acuvue Oasys Multifocal

BC * ADET * DIA * SPH * ADD *
  • REÇETE YÜKLE *
    Lütfen Reçete Resminizi Yükleyiniz
WHATSAPP
300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Her Siparişe İndirimli Solüsyon!
500 TL ve Üzeri Vade Farksız Taksit
Kapıda Ödeme
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
YENİ –ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL kontakt lensler
Johnson & Johnson Vision'dan


Yüksek konfora sahip kontakt lens ailesinden, sıradışı görme performansı*1 için tasarlanmış - GÖZ BEBEĞİNE UYUM SAĞLAYAN TASARIM özelliklerine sahip yeniden kullanılabilir son multifokal kontakt lensimiz**

ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL tüm mesafelerde net ve güvenilir görme sağlayarak sıradışı görme performansı1 için tasarlanmaktadır. Hastalarınızın daha uzun süreyle lenslerini kullanmalarına yardımcı olan, dünyanın bir numaralı yeniden kullanılabilir lensleriyle aynı konforu2,3 ve kanıtlanmış performansı*1 sağlamak için üretilmiştir.

Temel Özellikleri ve Faydaları

SIRADIŞI GÖRME PERFORMANSI İÇİN TASARLANMIŞ*1

Hem yaş, hem refraksiyona göre göz bebeği boyutundaki değişikliklere göre düzenlenmiş parametrelerin %100’üne karşı önde gelen rakibinde bu oran %2’nin altındadır.

DAHA DOĞRU BİR KL UYGULAMASI

Hibrid Arka Eğri Teknolojisi, hastaların optiklerinin doğru yerde ve doğru şekilde korunmasına yardımcı olmak için gözün doğal şekline daha iyi uyum sağlar1

SIRADIŞI KONFOR İÇİN

Gün boyunca gözü konforlu tutabilmek için hastanın gözyaşı filmi stabilitesini korumaya yardımcı olur2,3
Lens Tipi: Saydam yumuşak kontakt lens (çok odaklı)
Kullanım Şekli: 15 Günlük Planlı Değişim
Ambalaj İçeriği: 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği: %38
BC: 8.40 mm
DIA: 14.30 mm
Lens Materyali: Senofilcon A
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t): 121 (Dk/t)
Görünürlük Rengi (tint): Var

*Daha önceki JJV multifokal tasarımlarıyla karşılaştırıldığında; çok sayıda görme mesafesi ve ışık düzeyine göre hem refraksiyon kusuru hem de adisyon değeri parametreleri için optimize edilmiş teknoloji. **www.clinicaltrials.goviçeriği NIH tarafından sağlanan bir web sayfasıdır. 25 klinik çalışmada ACUVUE® OASYS MARKA 2 haftalık ve ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™için birincil veya ikincil sonlanım noktası olarak subjektif konfor değerlendirilmiştir. İnceleme 20 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

*Tüm ACUVUE® Kontakt Lenslerinde zararlı UV radyasyonunun korneaya ve gözün içine geçmesini önlemeye yardımcı Sınıf 1 veya Sınıf 2 UV Blokajı bulunmaktadır. UV emici kontakt lensler, gözü ve çevresindeki alanın tamamını kapatmadıkları için UV emici kenarlı gözlükler veya güneş gözlükleri gibi koruyucu UV emici gözlüklerin yerine KULLANILAMAZLAR. UV geçişi -1.00 D lens kullanılarak hesaplanmıştır.


 
5.0
1 Yorum


Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
Yükleniyor...