2 Ultra + 2 Ultra for Astigmatism + Solüsyon Hediye

WHATSAPP
300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Her Siparişe İndirimli Solüsyon!
500 TL ve Üzeri Vade Farksız Taksit
Kapıda Ödeme
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ultra
Ultra , zorlu bir yaşam tarzında rahat kalması için tasarlanmış Bausch + Lomb'un aylık lensleridir. Bu sferik lensler, bilgisayar ekranlarına uzun süre baktığınızda bile gün boyunca gözleri nemlendirir.

Ultra kontakt lensler, olağanüstü bir konfor düzeyi sunmak için yapılmıştır. Lensler silikon hidrojelden yapılmıştır ve % 95 nemin tutulmasını sağlayan MoistureSeal Teknolojisini içerir. Bu, bu lensleri uzun süre bilgisayar ekranlarına bakmak zorunda olan veya kuru ortamlarda çalışmak zorunda olan kişiler için mükemmel kılar.

Ultra for Astigmatism
Ultra for Astigmatism , astigmatizmayı düzelten Bausch & Lomb'un aylık lensleridir. Bu torik lensler sürekli olarak keskin görüş sağlar. Ayrıca Lensleri nemli tutan MoistureSeal Teknolojisi sayesinde gün boyu rahat bir his yaşanır.

Bu aylık lensler astigmatı düzeltmek için tasarlanmıştır. Lensler sürekli olarak keskin görüş sağlar ve lens içinde% 95'e kadar nem tutar. Lensler ayrıca görmenin sabit kalmasını sağlar. Bu torik lensler silikon hidrojelden yapılmıştır ve MoistureSeal Teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, yüksek oksijen geçirgenliği ve düşük modül arasında nihai kombinasyonu sağlar. Teknoloji, mükemmel nemlendirme sayesinde kuru gözleri önler. 

Ana özellikler ve faydaları;

  • Bu yumuşak aylık lensler, dijital cihazları sık sık ve uzun süre kullanan kişiler için mükemmeldir . 16 saate kadar rahat kalırlar.
  • MoistureSeal Teknolojisi sayesinde lensler nemin% 95'ini korur . 
  • Lensler, kullanımlarını kolaylaştıran açık mavi bir kullanım tonu içerir .
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
Yükleniyor...